SAMA SOBĚ VIZÁŽISTKOU

SAMA SOBĚ VIZÁŽISTKOU

Přála byste si umět make-up maskérů filmových hvězd, cítit se při každodenním líčení jako Hollywoodská hvězda? Líčení, které netrvá déle než deset minut? Pak je kurz SAMA SOBĚ VIZÁŽITSKOU určený právě pro Vás. Dokonale nalíčená a upravená tvář je skvělé řešení pro každou ženu, která chce pečovat o svůj každodenní vzhled, nebo vyrazit do večerní společnosti v plné eleganci.

Více

základní školení TECHNIKA DOKONALÝCH ŘAS

základní školení TECHNIKA DOKONALÝCH ŘAS

Máte pocit, že potřebujete změnu? Chcete si najít novou životní náplň? Chcete dělat práci, jejíž výsledek je krásný? Toužíte být úspěšní v tom, co děláte, neustále se zlepšovat a mít pevnou kontrolu nad svým finančním příjmem? Jste ochotni na sobě pracovat a učit se? Přijďte na náš základní kurz a vybudujte svou kariéru na úpravě řas!

Více

objemové prodlužování řas HOLLYWOODSKÝ OBJEM®

objemové prodlužování řas HOLLYWOODSKÝ OBJEM®

Tento kurz obsahuje objemovou metodu prodlužování řas 2D-15D tzn. aplikaci dvou a více řas na jednu. 8 technik tvorby dokonalého vějíře. Pokud již zvládáte základní techniku prodlužování řas a cítíte, že je na čase se posunout dál, tento kurz je pro Vás ideální. Metoda HOLLYWOODSKÝ OBJEM® je nejpokročilejší metodou na trhu a po absolvování tohoto kurzu ji i Vy budete moct nabídnout svým klientkám.

Více

HENNA BROWS & architektura obočí

HENNA BROWS & architektura obočí

Dokonale upravené obočí je snem každé ženy. Nevíte, jak správně upravit, vyměřit a natónovat obočí tak, aby slušelo Vaší klientce? Neumíte se zorientovat v obočí, pokud klientkám chybí linie? Nevíte, jak tvarovat obočí, když nemá klientka dokonale posazení očí? Pak je pro Vás toto školení ideální.

Více

lamince řas LASH FILLER InLei®

lamince řas LASH FILLER InLei®

„LASH FILLER“ je inovativní péče s garancí vysoké kvality výrobku a spolehlivosti procesu. Naše skvělé výsledky potvrzují, že průměrné zesílení řas je až 24%! Řasy jsou zaoblené, lesklé, zdravé, hedvábné a jemné na dotek. Zlepší se a zvýrazní jejich vzhled a smyslnost, aniž byste dále museli aplikovat nějaká další zvláštní přípravky.

Více

laminace obočí BROW BOMBER & BROW FILLER InLei®

laminace obočí BROW BOMBER & BROW FILLER InLei®

Sledujete žhavé novinky v oblasti krásy? Chcete být u všeho první? Zakládáte si na tom, že svým kleintům nabízíte ty nejlepší služby a produkty? Na kurzu se naučíte exkluzivní a velmi žádanou proceduru profesionální úpravy obočí. Budete pracovat s italskými produkty. Brow Filler dodává chloupkám výživu v jejich zárodečních buňkách. Chloupky se stávají poddajnými, silnějšími, lesklejšími. Obočí získává dokonalý tvar.

Více