Doprava k objednávce nad 2500 Kč ZDARMA!

O nás

VIOLET Lashes je jediná značka prodlužování řas, která vás příjme do své rodiny

 

VIOLETka se zrodila jako nápad poděkovat všem, kdo stáli a dodnes stojí za úspěchem značky VIOLET Lashes. Dlouhou dobou byla tváří VIOLET Lashes Ekaterina Kimlová, její zakladatelka. Byla ve firmě vším a jak postupně rostla ona sama, roste i její firma. Začínala jako studentka Lékařské fakulty Ostravské univerzity v pokojíčku. Na začátcích kariéry stála nezkušená stylistka, která absolvovala špatná školení s nedostatkem informací, lepila doma a snažila se svojí pílí a estetickým cítění dohnat to, co jí nedaly absolvované kurzy.

Byla ve své firmě vším – uklízečkou, prvním zaměstnancem i ředitelkou. Větší posun přišel se založením prvního salonu v roce 2011 s kamarádkou, která dělala kosmetiku. Byla to pro ni cenná doba získávání zkušeností. Z počáteční nedůvěry v sebe se díky maximální píli zlepšovala a zájem o její práci rostl. „Práce přibývalo a já jsem se učila kloubit studium s prací. Neuměla jsem hospodařit s časem. Nebylo to lehké období a ani jedno z nejkrásnějších. Prožila jsem si těžké chvíle, období vnitřní krize, vyčerpání a vyhoření. Radost jsem neměla ani z přicházejících peněz. Musela jsem hodně pracovat, protože jsem neuměla svou práci ocenit a nechat si za ni dobře zaplatit. Neměla jsem žádný volný čas,“ vzpomíná Ekaterina.

V roce 2013 si pak otevřela salon vlastní, spolu s manželem. „Po chvilce jsem zjistila, že nejsem schopná přijímat kapacitu klientek. O mé služby byl velký zájem. Začala jsem spolupracovat s dalšími lidmi. Kromě toho jsem stále studovala. Po promocích jsem otěhotněla a narodil se mi syn Martínek. Poté už jsem vedla tým lidí. VIOLET Lashes se rozrůstal. Značka začala být velmi úspěšná. Pořád jsem ale dělala všechno: Lepila řasy, byla ředitelkou, matkou, účastnila se soutěží, školila své lidi. Byla jsem v popředí celé značky jako její hlavní tvář.

Značka VIOLET lashes dosáhla v roce 2018 svého vrcholu a já cítím, že už to není jen o mně, ale o celé naší rodině VIOLETek. Spolu s našimi klientkami posouváme značku dál. Největší vděk patří klientkám, protože bez nich by společnost VIOLET Lashes nikdy nevznikla. Proto je načase nahradit mne VIOLETkou, která obsáhne celý příběh a vůbec všechny VIOLETky, které se na našem úspěchu podílely. S VIOLETkou se může ztotožnit každá žena. Můj příběh může být i váš,“ říká Ekaterina a plánuje, kam značku posunout ještě dál. Aby dávala ženám nejen pocit krásy, ženskosti a zdroj financí jejím stylistkám, ale také pomyslná křídla. Možnost být svá a svobo


Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz