Doprava k objednávce nad 2500 Kč ZDARMA!

O nás

Mgr. Ekaterina Kimlová

  • Úspěšná podnikatelka: majitelka značky CAREVNA (dříve VIOLET Lashes) jedné z prvních a zároveň nejúspěšnějších firem v ČR, které se zaměřují na školení a produkty pro prodlužování řas. 
  • exlusivni distributor italské značky INLei pro ČR a SK a jejich světově žádaných procedur LASH FILLER a BROW BOMBER 
  • Absolventka lékařské fakulty - Epidemiologie a hygiena
  • Beauty evangelista - motivuje a inspirují ženy, jak být krásné uvnitř a navenek, jak šířit tohle poslání dále 
  • Majitelka školicího centra v Ostravě- vyškolených přes 1000 stylistek za 8 let působení 
  • Světový Lash Expert: 15 vystoupila, jako Speaker na mezinarodnich konferencích v různých evropských zemi a on-line konfernci v Brazílii 
  • Organizator 7 velkých konferencí a soutěží v České republice v oblasti prodlužování řas.
  • Učinila profesi "Lash Stylistky/ LAMIMAKER” v České republice žádanou a dobře placenou! 


 Cesta k vznešenosti a síle

V srdci každé silné značky stojí inspirativní příběh a Ekaterina Kimlová není výjimkou. Jako absolventka lékařské fakulty s oborem Epidemiologie a hygiena začala svou kariéru jako nezkušená stylistka, toužící změnit svět prodlužováním řas. Od dětského pokojičku až ke své vlastní značce. Bez podnikatelských zkušeností, ale s ohromným snem, se pustila do podnikání a založila značku VIOLET Lashes v roce 2013. 

Růst a úspěch značky VIOLET Lashes by Ekaterina Kimlova:

S manželem otevřela první salon v roce 2011, a brzy poznala, že má omezenou kapacitu pro klientky. Poptávka po jejích službách explodovala, a začala spolupracovat s dalšími stylistky. VIOLET Lashes začala růst, a Ekaterina se stala tváří značky, vedoucí tým lidí a zároveň matkou.

V roce 2018 dosáhla značka svého vrcholu, a to nejen díky Ekaterinině píli, ale také díky podpoře skvělých klientek. 

 Rozchod a nový počátek s CAREVNA:

Bohužel, spolupráce s blízkými lidmi se zvrtla a firma upadla do krize. Ekaterina se však nevzdala. S odhodláním a silou se postavila proti neúspěchu, rozvodu a podvodům. V roce 2021 se rozhodla uzavřít kapitolu VIOLET Lashes by Ekaterina Kimlova a otevřít novou s názvem CAREVNA.

 CAREVNA: symbol síly a sebevědomí

CAREVNA není jen o produktech pro prodlužování řas a školení stylistek. Je to komunita žen, které nosí koruny sebevědomí a vznešenosti.

 

Odkaz pro každou ženu:

 

V každém okamžiku, v každém produktu a v každém školení s CAREVNA je obsažen odkaz síly, odvahy a krásy. Natalie Kočendová TOP MODEL of the World a Miss Czech Republic  se stala symbolem tohoto hnutí, které přináší nejen produkty, ale také poselství – buďte vznešené, buďte silné, buďte CAREVNA.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz