Doprava k objednávce nad 2500 Kč ZDARMA!

Pinzeta na obočí InLei® ostrá

Značka: InLei®
460 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mnoho let zkušeností nás přimělo k vyvinutí jedinečné pinzety. Na první pohled se zdá být stejná jako mnoho jiných pinzet, ve skutečnosti je však úplně odlišná. Především se jedná o pinzetu na obočí Made in Italy, která je určena k profesionálnímu použití a je vyrobena z vysoce kvalitní nerezové oceli evropského původu.

Vyrobeno 100% v Itálii
Tvrdost: střední
Přesnost: maximální
Možnost sterilizace v autoklávu
Délka: 100 mm
Na první pohled se zdá být stejná jako mnoho jiných pinzet, ve skutečnosti je však úplně odlišná. Především se jedná o pinzetu na obočí Made in Italy, která je určena k profesionálnímu použití a je vyrobena z vysoce kvalitní nerezové oceli evropského původu neboli AISI 420A.

Dá se pohodlně sterilizovat v autoklávu, aniž by hrozilo jakékoli riziko jejího zničení. Originální obal chrání pinzetu před případným pádem či poškozením.

Proč je tato pinzeta jiná než ostatní?
Strategickou roli hrají u každé stylistky hroty: musí zaručovat přesné uchopení chloupku na první pokus a zajistit, aby byl chloupek vytržen, nikoli přetržen. I konec úchopu je důležitý a musí trvat daný časový úsek (začíná uzavřením ramen pinzety a k jeho uvolnění dochází při jejich otevření a povolení úchopu).

Výběr kvalitních materiálů nám ve spojení s pečlivým a řemeslným výrobním procesem umožňuje, abychom vám toto všechno zaručili!

Výroba pinzety InLei® zahrnuje 15 různých fází zpracování, z nichž většina probíhá řemeslným způsobem. Pro upřesnění uvádíme, že každou pinzetu naostří manuálně řemeslník s použitím na míru vyrobených nástrojů. Na závěr procesu provádíme kus po kusu kontrolu úchopu v temné komoře.

Dobrý materiál, který je nesprávně zpracován, nevede k očekávaným výsledkům, a z toho důvodu věnujeme maximální pozornost celému procesu zpracování. Tělo pinzety má satinovaný povrch, díky kterému je úchop pohodlnější a jistější. Ramena pinzety nejsou ani příliš subtilní, aby se do nich nedostávala kůže, ani příliš masivní, aby umožňovala snadno uchopit i chloupky v podobě chmýří. Výsledkem je výjimečný a vysoce profesionální výrobek. Proč byste se měli spokojit s jakoukoli pinzetou, když si můžete zvolit výjimečný nástroj, díky kterému bude vaše práce snazší a přesnější?

Výsledkem je výjimečný a vysoce profesionální výrobek. Proč byste se měli spokojit s jakoukoli pinzetou, když si můžete zvolit výjimečný nástroj, díky kterému bude vaše práce snazší a přesnější?

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz