ITALSKÁ TECHNIKA KERATIN ZA TEPLA NARASTEAM

ITALSKÁ TECHNIKA KERATIN ZA TEPLA NARASTEAM

Keratinové mini spoje bez zatížení vlasů je dnes umění, které by měl zvládnou každý vlasový specialista v oboru prodlužování vlasů. Víte jak správně rozvrhnout zóny vlasů. Jak správně pracovat se strukturou vlasů a zafixovat malé keratinové spoje, tak aby měli co nejdelší životnost? Na tuto nádhernou ITALSKOU techniku Vás proškolí špičkový přední technolog Ukrajiny Nikulina Anastasia majitelka studií NARASTEAM.

Více

ŠPANĚLSKÁ TECHNIKA ZA STUDENA NARASTEAM

ŠPANĚLSKÁ TECHNIKA ZA STUDENA NARASTEAM

Jste v oboru prodlužování vlasů na úplném začátku, nebo již prodlužujete vlasy delší čas a zvažujete v pro Vaší klientelu něco opravdu kvalitního a speciálního? Pak je toto školení určeno právě pro Vás, kdy Vás proškolí špičkový přední technolog Ukrajiny, na Španělskou techniku za studena. Nejkomfortnější technika v pohodlnosti nošení, kdy jsou spoje extra lehké a drobné. Spoje jsou vytvářeny pomoci speciálního lepidla bez další tepelné úpravy.

Více

základní školení TECHNIKA DOKONALÝCH ŘAS

základní školení TECHNIKA DOKONALÝCH ŘAS

Máte pocit, že potřebujete změnu? Chcete si najít novou životní náplň? Chcete dělat práci, jejíž výsledek je krásný? Toužíte být úspěšní v tom, co děláte, neustále se zlepšovat a mít pevnou kontrolu nad svým finančním příjmem? Jste ochotni na sobě pracovat a učit se? Přijďte na náš základní kurz a vybudujte svou kariéru na úpravě řas!

Více

intenzivní trénink TECHNIKY DOKONALÝCH ŘAS

intenzivní trénink TECHNIKY DOKONALÝCH ŘAS

Tento kurz je určen pro pokročilé řasové stylisty, kteří směřují k dokonalosti a neustálému zlepšování svých schopností. Tento kurz bude Vaší motivací a ukáže Vám, že se stále můžete učit něco nového „Člověk, který přestane studovat jen proto, že dokončil školu, je navždy a beznadějně odsouzen k průměrnosti, bez ohledu na jeho povolání. Cesta k úspěchu je cestou neustálého získávání nových znalostí.“ - Napoleon Hill

Více

objemové prodlužování řas HOLLYWOODSKÝ OBJEM®

objemové prodlužování řas HOLLYWOODSKÝ OBJEM®

Tento kurz obsahuje objemovou metodu prodlužování řas 2D-15D tzn. aplikaci dvou a více řas na jednu. 8 technik tvorby dokonalého vějíře. Pokud již zvládáte základní techniku prodlužování řas a cítíte, že je na čase se posunout dál, tento kurz je pro Vás ideální. Metoda HOLLYWOODSKÝ OBJEM® je nejpokročilejší metodou na trhu a po absolvování tohoto kurzu ji i Vy budete moct nabídnout svým klientkám.

Více

TOP MODEL MASTER VOLUME

TOP MODEL MASTER VOLUME

Říká se, že v jednoduchosti je krása, ale v oboru prodlužování řas to dávno neplatí. Čím složitější styling, tím rozmanitější oko. Kurz pokročilých designů a trendových stylů, které posunou Vaše hranice. Po tomto školení nebudete chtít lepit standartní tvary a efekty, zamilujete si nekonečné množství kombinací.

Více

HENNA BROWS & architektura obočí

HENNA BROWS & architektura obočí

Dokonale upravené obočí je snem každé ženy. Nevíte, jak správně upravit, vyměřit a natónovat obočí tak, aby slušelo Vaší klientce? Neumíte se zorientovat v obočí, pokud klientkám chybí linie? Nevíte, jak tvarovat obočí, když nemá klientka dokonale posazení očí? Pak je pro Vás toto školení ideální.

Více

lamince řas LASH FILLER InLei®

lamince řas LASH FILLER InLei®

„LASH FILLER“ je inovativní péče s garancí vysoké kvality výrobku a spolehlivosti procesu. Naše skvělé výsledky potvrzují, že průměrné zesílení řas je až 24%! Řasy jsou zaoblené, lesklé, zdravé, hedvábné a jemné na dotek. Zlepší se a zvýrazní jejich vzhled a smyslnost, aniž byste dále museli aplikovat nějaká další zvláštní přípravky.

Více

laminace obočí BROW BOMBER & BROW FILLER InLei®

laminace obočí BROW BOMBER & BROW FILLER InLei®

Sledujete žhavé novinky v oblasti krásy? Chcete být u všeho první? Zakládáte si na tom, že svým kleintům nabízíte ty nejlepší služby a produkty? Na kurzu se naučíte exkluzivní a velmi žádanou proceduru profesionální úpravy obočí. Budete pracovat s italskými produkty. Brow Filler dodává chloupkám výživu v jejich zárodečních buňkách. Chloupky se stávají poddajnými, silnějšími, lesklejšími. Obočí získává dokonalý tvar.

Více

školení pro pokročilé - prodlužování vlasů "MIKROKERATIN"

školení pro pokročilé - prodlužování vlasů "MIKROKERATIN"

Staň se součástí velké revoluce v ČR v oblasti prodlužování vlasů. Bezpečnost komfort a dokonaly vzhled! Naše nejsilnější stránky, které jsme použili při aplikaci prodlužování vlasů. Nyní krásné dlouhé a husté vlasy mohou nosit ženy i s velmi slabými vlasy, díky našim keratinovým mikrospojům. Investuj do sebe, navštiv naše školení!

Více