test

Krok 1. Rozhlédnu se

Stojíte ve svém životě na rozcestí a máte pocit, že jste se ocitla v bodě, kdy cesta před vámi je klikatá, a tak se rozhodujete, kudy se vydáte? Pojďte s námi vpřed, učinit to nejlepší rozhodnutí ve svém životě!

Firma CAREVNA® není jen obyčejné podnikání, je to cesta k samostatnosti a svobodě. Ať už se chcete zdokonalit ve sféře kosmetiky, nebo toužíte po neomezeném zdroji peněz, po pevném přátelství, jste tady správně.

Co vás čeká? U nás vyrostete. Z touhy být samostatná se stane skutečnost. Budete profesionální stylistkou. Ženou, která pomáhá jiným ženám najít jejich sebevědomí a podtrhnout vrozenou krásu.

Naučíte se ovládat unikátní a patentované know-how, jak vytvořit dokonalé řasy a svůdný pohled, který bere dech. Předáme vám maximální množství informací o profesionálním prodlužování řas. Například, jak:

  • dokonale aplikovat řasy, aby procedura byla pro klientku bezpečná a komfortní
  • orientovat se v materiálech pro prodlužování řas
  • ovlivnit nositelnost aplikovaných řas na co nejdelší možnou dobu
  • vkusně a na míru provést korekci očí a jejich asymetrie
  • získat svou stálou a věrnou klientelu, uznání a respekt.
  • Vaše práce vás bude bavit, dělat vám radost a také vám přinese úspěch.
  • Nadchli jsme vás? My tento pocit zažíváme neustále.

Krok 2. Rozhodnu se

Očima mluvíme my, ženy, především. Jsou otiskem naší duše. Proto tolik žen prožívá své řasy a chce jimi zvýraznit a podtrhnout svůj pohled. Jste-li rozhodnutá být jim v tomto nápomocná, proškolíme vás v našich unikátních metodách, které si získávají svou precizností na čím dál na větší oblibě.

Můžeme vám slíbit, že práci s našimi produkty si zamilujete. To, že nabízíme nejlepší sortiment k prodlužování řas vám říkat nebudeme, protože je to ohrané klišé.

 

Co říct můžeme, je, že náš sortiment výrobků pro vás je tvořen na základě dlouholeté nepřetržité praxe v oboru. Zakoupíte u nás vysoce kvalitní výrobky, které neustále vyvíjíme a rozšiřujeme dle aktuálních mezinárodních trendů a také zpětné vazby řasových stylistek. Portfolio výrobků je ekonomické a zajistí vám komfortní práci.

Krok 3. Začínáme

Důkladné testování produktů zaručuje jejich nejvyšší kvalitu. Použité materiál jsou certifikovány v souladu s pravidly EU. Design výrobků v sobě kloubí praktičnost a také eleganci, která vás bude dobře reprezentovat.

Krok 4. Rosteme a školíme se

Naše kurzy jsou velmi oblíbené. Mohli bychom říkat, že jsou nejlepší v celé ČR, ale to dělat nebudeme. Bylo by to arogantní. Když se však zeptáte námi vyškolených stylistek, jistě vám to řeknou. Na základě dlouholeté práce a díky svému pedagogickému talentu totiž Ekaterina Kimlová vyvinula jedinečný koncept školení pro začátečníky i pokročilé. U nás se naučíte ty správné techniky a obdržíte veškeré know-how.

Ať už chcete zvýšit úroveň a kvalitu své práce, nebo máte chuť se efektivně učit a získávat novinky z oboru, nebo třeba jste absolvovaly školení u jiné značky a nejste spokojené, anebo nemáte při práci dostatečnou jistotu a sebevědomí, kurzy CAREVNA® vás posunou o nutný kus dále.

Co se naučíte?

Zaměříme se na problematické aspekty, které jsme vypozorovali při naší dlouholeté praxi. Vypilujeme techniku prodlužování řas k dokonalosti a vyřešíme časté problémy, které vznikají při prodlužování řas. Naučíme vás vytvořit dokonalý tvar i na nejvíce problematických řasách, stejně jako budete umět prodloužit nositelnost řas na maximum. Velkou pozornost věnujeme designu oka. Kurzy od nás jsou originální, rádi udáváme v odvětví řasové stylistiky nový směr a ještě raději vytváříme nové trendy.

Aktuálně školíme

Když už salon máte, pak oceníte potenciál sociálních sítí a s ním i tento seminář. Zjistíte, jaké triky využívají velké značky a jak dosáhnout toho, aby vaše propagace byla co nejvíc profesionální. Chcete se naučit fotit dobré fotky a hezky je upravovat? Jedinečný kurz marketingu sestavený speciálně pro salony krásy vás naučíte využívat sociální sítě ve váš prospěch.

Školící centra máme v Praze, Pardubicích, Českých Budějovicích, Žilině a Ostravě. Pro zahraniční spolupráci pořádáme školení na Slovinsku, Rakousku, v Itálii a Rumunsku, okrajově i v Německu.

Krok 5. Ještě váháte? Proč byste měla mít školení právě u nás? Za nás mluví…

 

Výsledky

Školíme od roku 2012. To je dost let na to, aby bylo naše školení propracované do každého detailu. Námi vyškolené stylistky jsou nejlepší ve svém oboru.

Pohodlí

Školíme jen ve speciálních školících centrech, které jsou vybaveny vším, co potřebujete.

Udáváme trendy

Všechny VIOLET kurzy pravidelně aktualizujeme. Doba je rychlá a my v žádném případě nechceme zůstávat pozadu. Máte jistotu, že vždy dostanete ty nejnovější informace.

Individuální přístup

Zakládáme si na individuálním přístupu. Ten potřebujeme pro svou spokojenost i my. Kvalita je pro nás totiž mnohem důležitější než kvantita.

Čísla hrají v náš prospěch

85 % našich stylistek si do 5 měsíců vybuduje klientelu, budete to mít stejně.

Budete se cítit skvěle

VIOLET školitelky jsou vysoce profesionální, ale zároveň milé, přátelské a se smyslem pro humor. Zaručujeme vám, že u nás na školení se budete cítit skvěle. Nabijeme vás pozitivní energií.

Maximum informací

Neustále investujeme do našeho rozvoje a dělíme se o to, co získáváme, s vámi. Odkrýváme vám celé naše pracně získané know-how. Nic si nenecháváme pro sebe.

Originál. Ne kopie!

Naše školení se líbí natolik, že ho jiné firmy často kopírují. Přijďte raději rovnou k nám. Informace přímo od zdroje jsou stejně nejcennější.

Fotky

Na kurzu fotíme, takže hned získáváte materiál pro svou prezentaci.

Konzultace

Napadá vás něco ještě po kurzu? Potřebujete poradit? Obraťte se na nás.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz