základní školení TECHNIKA DOKONALÝCH ŘAS

základní školení TECHNIKA DOKONALÝCH ŘAS

Máte pocit, že potřebujete změnu? Chcete nalézt nový smysl života? Toužíte po práci, jejíž výsledky budou krásně viditelné? Sníte o úspěchu ve svém konání, neustálém zdokonalování se a jistotě finanční stability? Jste připraveni investovat čas a úsilí do svého osobního růstu a vzdělávání? Pokud je odpověď kladná, srdečně vás zveme na náš základní kurz, kde můžete postavit svou budoucnost na umění prodlužování řas!

Více

intenzivní trénink TECHNIKY DOKONALÝCH ŘAS

intenzivní trénink TECHNIKY DOKONALÝCH ŘAS

Toto školení je určené pro zkušené řasové stylisty, kteří touží po dosažení dokonalosti a neustálém zdokonalování svých dovedností. Bude to pro vás zdrojem motivace a připomene vám, že vždy existuje prostor pro nové učení. Jak řekl Napoleon Hill: "Člověk, který přestane studovat jen proto, že dokončil školu, je navždy a beznadějně odsouzen k průměrnosti, bez ohledu na jeho povolání. Cesta k úspěchu je cestou neustálého získávání nových znalostí." Náš kurz vám poskytne příležitost posunout své dovednosti na vyšší úroveň, ať už jste ve svém oboru již dlouho nebo teprve začínáte. Budeme vás podporovat na cestě k dosažení vašich profesionálních cílů a naplnění vašeho potenciálu. Přijďte a objevte, jakým způsobem vám můžeme pomoci dosáhnout nových úrovní dovedností a úspěchu ve vašem oboru.

Více

objemové prodlužování řas HOLLYWOODSKÝ OBJEM®

objemové prodlužování řas HOLLYWOODSKÝ OBJEM®

Tento kurz zahrnuje pokročilou techniku prodlužování řas s objemem od 2D do 15D, což znamená aplikaci dvou a více řas na jedinou řasu. Nabízíme vám osm různých technik tvorby dokonalých vějířů. Pokud už ovládáte základy prodlužování řas a máte pocit, že je čas posunout se na vyšší úroveň, pak je tento kurz pro vás ideální volbou. Metoda HOLLYWOODSKÝ OBJEM® patří mezi nejpokročilejší metody prodlužování řas na trhu, a po absolvování tohoto kurzu budete schopni tuto exkluzivní techniku nabídnout svým klientkám. Rozšíříte tak své dovednosti a posunete svou kariéru v oblasti prodlužování řas na zcela novou úroveň. Přijďte se k nám připojit a objevte tajemství HOLLYWOODSKÉHO OBJEMU®. Vaše klientky budou nadšeny vašimi novými schopnostmi a výsledky!

Více

ON-LINE TOP MODEL MASTER VOLUME

ON-LINE TOP MODEL MASTER VOLUME

V oboru prodlužování řas platí, že čím složitější styling, tím fascinující a rozmanitější je výsledek. Naším kurzem pokročilých designů a trendových stylů rozšíříte své dovednosti a přenesete své hranice ještě dál. Po absolvování tohoto školení budete cítit, že standartní tvary a efekty už vás neoslovují – zamilujete si nekonečné možnosti kombinací a budete schopni tvořit jedinečné, poutavé vzhledy. Připojte se k nám a dejte své kreativitě volný průchod!

Více

lamince řas LASH FILLER InLei®

lamince řas LASH FILLER InLei®

"LASH FILLER" představuje revoluční péči, která nabízí nejen záruku vysoké kvality produktu, ale také spolehlivost celého procesu. Naše vynikající výsledky jasně ukazují, že průměrné zesílení řas dosahuje až 24%! Díky "LASH FILLER" jsou vaše řasy zaoblené, lesklé, zdravé, hedvábné a jemné na dotek. Tento produkt výrazně zlepšuje a zvýrazňuje vzhled vašich řas a dodává jim smyslnost, aniž byste museli používat další speciální přípravky.

Více

laminace obočí BROW BOMBER & BROW FILLER InLei®

laminace obočí BROW BOMBER & BROW FILLER InLei®

Jste zapálení do světa krásy a sledujete ty nejžhavější novinky? Toužíte být mezi těmi prvními, kteří svým klientům přinášejí to nejlepší? Pokud se řadíte mezi ty, kteří dbají na to, aby svým klientům poskytovali ty nejkvalitnější služby a produkty, pak je tento kurz pro vás. Na tomto školení se naučíte exkluzivní a velmi žádanou proceduru profesionální úpravy obočí. Pracovat budete s italskými produkty, a konkrétně s Brow Fillerem a Brow Bomberem, který poskytuje chloupkům výživu a podporuje růst jejich zárodečních buněk. Výsledkem jsou poddajné, silnější a lesklejší chloupky, které společně vytvoří dokonalý tvar obočí. S tímto kurzem budete připraveni nabídnout svým klientům nejlepší péči a výsledky v oblasti úpravy obočí.

Více

HENNA BROWS & architektura obočí

HENNA BROWS & architektura obočí

Dokonale upravené obočí je snem každé ženy. Nevíte, jak správně upravit, vyměřit a natónovat obočí tak, aby slušelo Vaší klientce? Neumíte se zorientovat v obočí, pokud klientkám chybí linie? Nevíte, jak tvarovat obočí, když nemá klientka dokonale posazení očí? Pak je pro Vás toto školení ideální.

Více

školení pro pokročilé - prodlužování vlasů "MIKROKERATIN"

školení pro pokročilé - prodlužování vlasů "MIKROKERATIN"

Staň se součástí velké revoluce v ČR v oblasti prodlužování vlasů. Bezpečnost komfort a dokonaly vzhled! Naše nejsilnější stránky, které jsme použili při aplikaci prodlužování vlasů. Nyní krásné dlouhé a husté vlasy mohou nosit ženy i s velmi slabými vlasy, díky našim keratinovým mikrospojům. Investuj do sebe, navštiv naše školení!

Více