Doprava k objednávce nad 2500 Kč ZDARMA!

Kompletní sada natáček InLei®

Značka: InLei®
770 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada natáček InLei® „TOTAL“ obsahuje všechny natáčky In Lei® – řady „PERFECT CURL“ a „NATURAL CURL“ .

VLASTNOSTI natáček InLei®

Všechny natáčky InLei® jsou výhradně vyrobeny v Itálii: od nápadu po realizaci designu, od vytvoření formy po použití vysoce kvalitního 100% platinického silikonu: hypoalergenní, jemný a velmi měkký.

K dispozici je 10 různých tvarů: 5 velikostí pro řadu "perfect curl" a 5 pro řadu "natural curl" - od S / S1 po XXL / XXL1.

Tyto natáčky jsou nedeformovatelné, odolné, měkké a obepínající. Prostřednictvím specifických testů, zkoušek a různých srovnání se nám podařilo vyvinout skutečně jedinečný a nenapodobitelný nástroj, který uspokojí potřeby každého Lamimakera. Jejich tvar zcela obepíná oko zákazníka, aniž by vyvolával pocity nepohodlí, aniž by je zatěžoval a neštípal.

JEDINÉ VÍCEÚČELOVÉ A AUTOKLÁVOVATELNÉ!

Je vhodné je ihned po vyjmutí z oka velmi dobře umýt čistícím mýdlem, aby zůstaly bílé a průhledné co nejdéle. Když v důsledku opakovaného používání barviv velmi ztmavnou, je třeba je vyhodit a vyměnit. Autoklávování jim může pomoci zesvětlit.

Pro jejich správnou dezinfekci doporučujeme používat dezinfekční prostředek speciálně pro natáčky a profesionální nástroje, jako je InLei® F PLUS.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz