“FORMA” - Univerzální silikonové natáčky InLei®

Značka: InLei®
550 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Univerzální natáčky Forma je kombinace mezi klasickými natáčkami InLei® Only a Only1 (přirozené natočení a dokonalé natočení). Vývoj tohoto pokročilého a extrémně všestranného tvaru trval tři roky práce a testování: výsledek je bezkonkurenční.

Každý jednotlivý okraj byl vytvořen s přesným sklonem povrchu, aby se co nejvíce přizpůsobil všem tvarům očí a všem typům řas. Byl testován na všech kontinentech s každou tloušťkou a tvarem přirozených vlasů; přizpůsobí se i těm nejobtížněji tvarovatelným.

 

TECHNICKÉ VLASTNOSTI

Část, která přichází do kontaktu s víčkem, je lesklá pro větší přilnavost. Vnější povrch (kde jsou řasy natažené) má dvě různé povrchové úpravy , se kterými můžete experimentovat. Každá krabička obsahuje dva páry natáček s lesklým povrchem a dva páry s matným povrchem. Testy provedené během vývoje ukázaly, že některé lamimakery dávají přednost pokládání řas na matný povrch, díky čemuž cítí větší přilnavost, zatímco jiné mají zručnost, pro kterou raději pracují na lesklém povrchu.

Pravá natáčka se odlišuje od levé. Její tvar bez bez záhybu je optimální pro úpravu řas od nejkratších po nejdelší . Poskytuje zakřivení, které se mění podle délky výchozích řas, umožňuje také korigovat mnoho defektů a tvarovat vzhled jako nikdy předtím .

Jsou nedeformovatelné, odolné, měkké a obepínající díky nejkvalitnějším materiálům. Jedná se o profesionální nástroj, který vám s trochou experimentování umožňuje získat stovky různých efektů , takže uspokojíte i tu nejnáročnější klientelu. 
Neuvěří, že jsou to jejich přirozené řasy!

Poloprůhledná zelená barva a její futuristický profil okamžitě upoutají pozornost, proto se skvěle hodí i pro vaše profesionální fotografie!

Chcete-li se dozvědět více funkcí, přečtěte si článek na blogu !

Je vhodné je ihned po vyjmutí z oka velmi dobře umýt čistícím mýdlem, aby vydržely co nejdéle bílé. Když v důsledku opakovaného používání barviv velmi ztmavnou, je třeba je vyhodit a vyměnit. Pro jejich správnou dezinfekci se doporučuje používat speciální dezinfekci na natáčky a profesionální nástroje jako InLei® F PLUS .

 
Tyto natáčky na řasy lze sterilizovat i v autoklávu. 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz