ITALSKÁ TECHNIKA KERATIN ZA TEPLA NARASTEAM

ITALSKÁ TECHNIKA KERATIN ZA TEPLA NARASTEAM

Keratinové mini spoje bez zatížení vlasů je dnes umění, které by měl zvládnou každý vlasový specialista v oboru prodlužování vlasů. Víte jak správně rozvrhnout zóny vlasů. Jak správně pracovat se strukturou vlasů a zafixovat malé keratinové spoje, tak aby měli co nejdelší životnost? Na tuto nádhernou ITALSKOU techniku Vás proškolí špičkový přední technolog Ukrajiny Nikulina Anastasia majitelka studií NARASTEAM.

Více

ŠPANĚLSKÁ TECHNIKA ZA STUDENA NARASTEAM

ŠPANĚLSKÁ TECHNIKA ZA STUDENA NARASTEAM

Jste v oboru prodlužování vlasů na úplném začátku, nebo již prodlužujete vlasy delší čas a zvažujete v pro Vaší klientelu něco opravdu kvalitního a speciálního? Pak je toto školení určeno právě pro Vás, kdy Vás proškolí špičkový přední technolog Ukrajiny, na Španělskou techniku za studena. Nejkomfortnější technika v pohodlnosti nošení, kdy jsou spoje extra lehké a drobné. Spoje jsou vytvářeny pomoci speciálního lepidla bez další tepelné úpravy.

Více

školení pro pokročilé - prodlužování vlasů "MIKROKERATIN"

školení pro pokročilé - prodlužování vlasů "MIKROKERATIN"

Staň se součástí velké revoluce v ČR v oblasti prodlužování vlasů. Bezpečnost komfort a dokonaly vzhled! Naše nejsilnější stránky, které jsme použili při aplikaci prodlužování vlasů. Nyní krásné dlouhé a husté vlasy mohou nosit ženy i s velmi slabými vlasy, díky našim keratinovým mikrospojům. Investuj do sebe, navštiv naše školení!

Více