ON-LINE TOP MODEL MASTER VOLUME

ON-LINE TOP MODEL MASTER VOLUME

Říká se, že v jednoduchosti je krása, ale v oboru prodlužování řas to dávno neplatí. Čím složitější styling, tím rozmanitější oko. Kurz pokročilých designů a trendových stylů, které posunou Vaše hranice. Po tomto školení nebudete chtít lepit standartní tvary a efekty, zamilujete si nekonečné množství kombinací.

Více

SAMA SOBĚ VIZÁŽISTKOU

SAMA SOBĚ VIZÁŽISTKOU

Přála byste si umět make-up maskérů filmových hvězd, cítit se při každodenním líčení jako Hollywoodská hvězda? Líčení, které netrvá déle než deset minut? Pak je kurz SAMA SOBĚ VIZÁŽITSKOU určený právě pro Vás. Dokonale nalíčená a upravená tvář je skvělé řešení pro každou ženu, která chce pečovat o svůj každodenní vzhled, nebo vyrazit do večerní společnosti v plné eleganci.

Více

intenzivní trénink TECHNIKY DOKONALÝCH ŘAS

intenzivní trénink TECHNIKY DOKONALÝCH ŘAS

Tento kurz je určen pro pokročilé řasové stylisty, kteří směřují k dokonalosti a neustálému zlepšování svých schopností. Tento kurz bude Vaší motivací a ukáže Vám, že se stále můžete učit něco nového „Člověk, který přestane studovat jen proto, že dokončil školu, je navždy a beznadějně odsouzen k průměrnosti, bez ohledu na jeho povolání. Cesta k úspěchu je cestou neustálého získávání nových znalostí.“ - Napoleon Hill

Více

HENNA BROWS & architektura obočí

HENNA BROWS & architektura obočí

Dokonale upravené obočí je snem každé ženy. Nevíte, jak správně upravit, vyměřit a natónovat obočí tak, aby slušelo Vaší klientce? Neumíte se zorientovat v obočí, pokud klientkám chybí linie? Nevíte, jak tvarovat obočí, když nemá klientka dokonale posazení očí? Pak je pro Vás toto školení ideální.

Více

lamince řas LASH FILLER InLei®

lamince řas LASH FILLER InLei®

„LASH FILLER“ je inovativní péče s garancí vysoké kvality výrobku a spolehlivosti procesu. Naše skvělé výsledky potvrzují, že průměrné zesílení řas je až 24%! Řasy jsou zaoblené, lesklé, zdravé, hedvábné a jemné na dotek. Zlepší se a zvýrazní jejich vzhled a smyslnost, aniž byste dále museli aplikovat nějaká další zvláštní přípravky.

Více

laminace obočí BROW BOMBER & BROW FILLER InLei®

laminace obočí BROW BOMBER & BROW FILLER InLei®

Sledujete žhavé novinky v oblasti krásy? Chcete být u všeho první? Zakládáte si na tom, že svým kleintům nabízíte ty nejlepší služby a produkty? Na kurzu se naučíte exkluzivní a velmi žádanou proceduru profesionální úpravy obočí. Budete pracovat s italskými produkty. Brow Filler dodává chloupkám výživu v jejich zárodečních buňkách. Chloupky se stávají poddajnými, silnějšími, lesklejšími. Obočí získává dokonalý tvar.

Více