VIOLET Lashes je jediná značka prodlužování řas, která vás příjme do své rodiny

VIOLETka se zrodila jako nápad poděkovat všem, kdo stáli a dodnes stojí za úspěchem značky VIOLET Lashes. Dlouhou dobou byla tváří VIOLET Lashes Ekaterina Kimlová, její zakladatelka. Byla ve firmě vším a jak postupně rostla ona sama, roste i její firma. Začínala jako studentka Lékařské fakulty Ostravské univerzity v pokojíčku. Na začátcích kariéry stála nezkušená stylistka, která absolvovala špatná školení s nedostatkem informací, lepila doma a snažila se svojí pílí a estetickým cítění dohnat to, co jí nedaly absolvované kurzy.

Byla ve své firmě vším – uklízečkou, prvním zaměstnancem i ředitelkou. Větší posun přišel se založením prvního salonu v roce 2011 s kamarádkou, která dělala kosmetiku. Byla to pro ni cenná doba získávání zkušeností. Z počáteční nedůvěry v sebe se díky maximální píli zlepšovala a zájem o její práci rostl. „Práce přibývalo a já jsem se učila kloubit studium s prací. Neuměla jsem hospodařit s časem. Nebylo to lehké období a ani jedno z nejkrásnějších. Prožila jsem si těžké chvíle, období vnitřní krize, vyčerpání a vyhoření. Radost jsem neměla ani z přicházejících peněz. Musela jsem hodně pracovat, protože jsem neuměla svou práci ocenit a nechat si za ni dobře zaplatit. Neměla jsem žádný volný čas,“ vzpomíná Ekaterina.

V roce 2013 si pak otevřela salon vlastní, spolu s manželem. „Po chvilce jsem zjistila, že nejsem schopná přijímat kapacitu klientek. O mé služby byl velký zájem. Začala jsem spolupracovat s dalšími lidmi. Kromě toho jsem stále studovala. Po promocích jsem otěhotněla a narodil se mi syn Martínek. Poté už jsem vedla tým lidí. VIOLET Lashes se rozrůstal. Značka začala být velmi úspěšná. Pořád jsem ale dělala všechno: Lepila řasy, byla ředitelkou, matkou, účastnila se soutěží, školila své lidi. Byla jsem v popředí celé značky jako její hlavní tvář.

Značka VIOLET lashes dosáhla v roce 2018 svého vrcholu a já cítím, že už to není jen o mně, ale o celé naší rodině VIOLETek. Spolu s našimi klientkami posouváme značku dál. Největší vděk patří klientkám, protože bez nich by společnost VIOLET Lashes nikdy nevznikla. Proto je načase nahradit mne VIOLETkou, která obsáhne celý příběh a vůbec všechny VIOLETky, které se na našem úspěchu podílely. S VIOLETkou se může ztotožnit každá žena. Můj příběh může být i váš,“ říká Ekaterina a plánuje, kam značku posunout ještě dál. Aby dávala ženám nejen pocit krásy, ženskosti a zdroj financí jejím stylistkám, ale také pomyslná křídla. Možnost být svá a svobodná.


Vše začalo v roce 2005, kdy se do do sebe zamilovali dva studenti. Už tenkrát věděli, že spolu chtějí strávit celý život. Ještě než založili vlastní rodinu, potřebovali si nejprve vybudovat zázemí. Ani jeden z nich nepocházel z bohatých poměrů, takže jim bylo jasné, že si vše budou muset vybudovat sami.

Ona měla sen. Chtěla dělat ženy krásnější a zvedat jim sebevědomí. On byl tenkrát typický ,,ajťák”, ale měl pro její sny pochopení. Ona umí lidi nadchnout. Začali spolu podnikat.

Dnes jsou Martin a Ekaterina Kimlovi mozek a srdce firmy VIOLET Lashes. Rozum a cit. Dva lidé, kteří se rozhodli, že se budou o svou lásku dělit se světem. Vybudovali silnou mezinárodní značku s pověstí špičkové kvality.

Ve firmě dnes působí i sestra Ekateriny: Viktorie. Rodinná atmosféra vládne mezi všemi členy týmu.

V naší VIOLET rodině jsou jen poctiví, cílevědomí lidé s vášní a nadšením svou práci. Jako každá správná rodina i ta naše staví na lásce a důvěře. Máme tady místo pro každého, komu je naše filozofie blízká.

Vezmeme vás do své rodiny.